درباره ما

چرا فهیم الکترونیک اسپادانا را انتخاب می کنیم؟
ما بهترین خدمات طراحی و تولید بردهای الکترونیکی را برای مشتریان خود تضمین می کنیم
شرکت فهیم الکترونیک اسپادانا در سال 1401 به منظور ایجاد بستر فنی و همکاری با شرکتهای تولیدی که نیاز به بردهای الکترونیک با امکانات منحصر به فرد دارند در شهرضا ثبت شد تا اولین شرکت رسمی تولید برد های الکترونیک در شهرضا و شهرستان های همجوار باشد.
این شرکت با پشتوانه یک دهه فعالیت در زمینه الکترونیک و انجام پروژه های تولیدی می تواند به تولید کنندگانی که نیازمند همکاری و برون سپاری بردهای الکترونیکی هستند، اطمینان دهد که برد هایی با ضریب اطمینان بالا و با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین لوازم اولیه موجود در بازار، از طرف این شرکت به آنها ارائه خواهد شد.
پشتیبانی
پشتیبانی و مشاوره تخصصی در صنعت الکترونیک
ارسال سریع
ارسال به تمام نقاط ایران در کمترین زمان
تضمین کیفیت
ضمانت تعویض در صورت وجود اشکال در مراحل تولید
ادامه مطلب
قطعات اورجینال
ضمانت اصالت قطعات استفاده شده بر روی بردها
ادامه مطلب
آنچه ما ارائه می دهیم

طراحی ،تولید بردهای الکرونیکی و مدارهای چاپی

با بهرمندی از متخصصان مجرب و چندین سال تجربه سعی کرده است خدماتی متنوع را در حوزه برق و الکترونیک ارائه دهد، تا تمام کسانیکه علاقه مند هستند در این صنعت حضور داشته باشند هدایت و پشتیبانی کند. دست تمامی کارآفرینان، مهندسان، سرمایه گزاران، صاحبان صنوف و حتی ایده پردازان خلاقی که می خواهند فکر تجاری خود را در این صنعت به منصه ظهور برسانند را به گرمی خواهیم فشرد و از تمام ظرفیت خود برای رسیدن به هدف مورد نظر استفاده خواهیم کرد. تمرکز اصلی فعالیت های شرکت فهیم الکترونیک اسپادانا در تولید برد مدارچاپی و مونتاژ قطعات SMD و DIP یعنی PCBA می باشد.